Panele Elewacyjne PCV

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Firma Decor System produkuje mocne i trwałe panele elewacyjne pcv, imitujące Panele Elewacyjne PCV - panele elewacyjne zewnętrzne cenanaturalne materiały w atrakcyjnych cenach.
Panel elewacyjny zewnętrzny może być wykorzystywany zarówno do fundamentów budynku, jak i do całej elewacji. Dla poszczególnych elementów (dołączone rury, wieże, przejścia, światła dachowe, podłogi wbudowane), przy budowie ogrodzeń i ogrodzeń ogrodu i innych obszary.
Fasadowy (odlewany) panel jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczny, a zarazem bardzo dobry materiałem wykończeniowym do ścian budynków. Wygląd paneli całkowicie odwzorowuje piękno podobnych naturalnych materiałów, a cena paneli wykończeniowych jest znacznie niższa.

Panele elewacyjne zewnętrzne cena

Panele elewacyjne zewnętrzne wykonane są z kompozycji na bazie polipropylenu, która zapewnia produktowi długą żywotność. Każdy panel jest trwały i trwały, ma grubość 3 razy większą niż grubość bocznicy winylowej. Specjalne dodatki chemiczne zapobiegają oparzeniom na słońcu, panelach grzewczych i chłodzących, a tym samym całej konstrukcji.
Fasady panelowe (odlewane) są wykonane z nowoczesnych polimerów przez odlewanie na maszynach z tworzyw termoplastycznych. Metoda formowania odlewniczego (formowanie produktów na płytach gipsowo-kartonowych) pozwala uzyskać produkty z materiałów polimerowych o praktycznie dowolnym rozkładzie grubości ścianek, a tym samym uzyskać minimalną ilość odpadów.

Panele siding pcv

Panel siding pcv ma ogromną liczbę zalet, które często sprawiają, że jest to jedyny możliwy wybór do wyposażenia domu. Główne to:
Lekkość. Jeśli nie chcesz „zakopać pieniędzy w ziemi” – stworzyć solidną, kosztowną podstawę lub już masz budynek o niezbyt mocnym fundamencie i chcesz go ozdobić w nowy sposób, to przednie panele pod cegła lub kamień będą doskonałym rozwiązaniem. Ze względu na łatwość, nie ładują fundamentu i są idealne do projektowania:

Panele elewacyjne z tworzyw sztucznych

Panele elewacyjne z tworzyw sztucznych są wykorzystywane do wyposażenia wnętrz domu, a dzięki wysokiej odporności na obciążenia doskonale nadają się do projektowania zarówno części podstawowej budynku (dlatego są nazywane bocznicą piwniczną), jak i elewacji cały budynek. Do celów dekoracyjnych można użyć paneli elewacyjnych pod kamieniem lub cegłą do dekoracji kolumn, werand, balkonów, a nawet ogrodzeń. Jednocześnie są one doskonale połączone z fasadą pokrytą zarówno sidingiem, jak i tynkiem.